Правління Южноукраїнського міського благодійного фонду «Родина» звернулося до заступника мера Пелюха - 
Правління Южноукраїнського міського благодійного фонду «Родина» звернулося до заступника мера Пелюха
08:41, 9 октября 2019
Просмотры: 952 0

До нашої редакції надійшов лист від правління Южноукраїнського міського благодійного фонду «Родина» зі зверненням до заступника міського голови Пелюха, публікуємо його в оригіналі.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

правління Южноукраїнського міського благодійного фонду «Родина» заступнику міського голови Пелюху Миколі Олександровичу

Микола Пелюх

Даний лист підготовано з метою донесення особисто до Вас та до жителів міста достовірної інформації на офіційному сайті м.Южноукраїнська та через міську газету «Контакт» про порядок заснування та діяльність міського благодійного фонду «Родина».  

ЮМБФ «Родина» був створений за ініціативи батьків дітей комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія».  

З 21 квітня  2009 року у Южноукраїнській філії відділення Ощадбанку 8664 було відкрито єдиний розрахунковий рахунок 26000170083491, на якому понад 10 років  акумулюються благодійні внески від батьків та інших фізичних осіб. За рішенням  правління ЮМБФ «Родина» благодійні кошти використовуються в межах потреб КЗ ЦРД «Гармонія».

Щорічно за  державною стандартною формою головою фонду  надається звіт про використання коштів до ОДПі м. Южноукраїнська. Двічі на рік на засіданні батьківського комітету закладу голова наглядової ради ЮМБФ «Родина» звітує  про  видатки та надає головам батьківських комітетів груп підтверджуючі документи. Також щоквартально  інформація про рух коштів оприлюднюється на сайті закладу — http://www.garmoniya.mk.ua

З метою зміцнення матеріально-технічної бази КЗ ЦРД «Гармонія», забезпечення належного навчання, розвитку та виховання дітей керівник закладу звертається до правління ЮМБФ «Родина» з проханням про виділення коштів на потреби закладу.  На засіданні приймаються відповідні рішення  про виділення конкретної суми на конкретне придбання або виконання ремонтних робіт (вся фінансова та звітна документація про діяльність ЮМБФ знаходиться у голови правління фонду). У разі придбання товари або предмети передаються до  КЗ ЦРД «Гармонія» за  відповідним актом матеріально-відповідальній особі. (Акт складається у 3-х примірниках, один з яких надається до централізованої бухгалтерії управління освіти). Матеріальні цінності  обліковуються відповідно до чинного законодавства.

Необхідно зазначити, що за рахунок коштів ЮМБФ «Родина» для комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» здійснюються ті придбання, які   не фінансуються за бюджетні кошти зовсім або фінансуються недостатньо, як то: придбання дидактичного, ігрового та навчального матеріалу для занять з дітьми, канцелярських, господарчих, будівельних та сантехнічних товарів, килимового покриття, тюлевих тканин, предметів індивідуального догляду за дітьми, електричних товарів (комп’ютери, ноутбуки, принтери, морозильні камери, холодильники, обігрівачі, ЖК-екрани, електрична дриль, електричний шуруповерт, перфоратор, світильники, праски, пилососи, фізіотерапевтичне обладнання, акустична та радіо системи, цифрова відеокамера,  бензокоса, фізкультурне та спортивне обладнання,  дитячі тренажери, вітамінні препарати та медикаменти (для оздоровчо-профілактичного центру),  фени (для басейну), лампочки, вимикачі, розетки, стартери, подовжувачі, патрони, дроселі тощо),   виконання косметичних ремонтів у групових приміщеннях, центрах (оздоровчо-профілактичний, гурткової роботи, розвивально-ігровий) та залах тощо.  

За кошти фонду здійснюється фінансування  міських заходів, конкурсів, турнірів, реалізація навчальних та розвивальних проектів міжнародного, обласного та регіонального рівня, участі у Міжнародних виставках  у м.Києві,  як то: «Інноватика у сучасній освіті», «Сучасні заклади освіти»,  «Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку за програмою «Афлатот» (Нідерланди), «Мандруємо екологічною стежиною»,  «Оздоровчо-профілактичний центр «Малята-здоров’ята», «Розвивально-ігровий центр з обладнанням за системою М.Монтессорі» та сенсорною кімнатою,  «Дитячий спортивний комплекс  «Спортляндія».

За роки існування Южноукраїнського міського благодійного фонду «Родина» за період з 04.06.2009  року по 26.09.2019 року батьками та небайдужими до проблем освіти благодійниками було зібрано, обліковано   та передано на потреби КЗ ЦРД «Гармонія» товарів та послуг на  2154322.96 гривен.  Таким чином,  матеріально-технічна база комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» зміцнена  у таких значущих напрямках.

1. Відремонтовано приміщення, облаштовано та обладнано оздоровчо-профілактичний центр «Малята-здоров’ята»

2.    Відремонтовано приміщення, облаштовано та обладнано розвивально-ігровий центр з ігровими наборами за системою М.Монтессорі.

3.    Відремонтовано приміщення, облаштовано та обладнано сенсорну кімнату.

4.  Відремонтовано приміщення, облаштовано та обладнано центр гурткової роботи та театральну студію.

5.   Проведено косметичні ремонти із заміною металопластикових вікон у великій музичній, великій фізкультурній та малій фізкультурній залах.

6. Спільно з батьками відремонтовано приміщення, замінено вікна та  сантехнічне обладнання у туалетних кімнатах у 13 вікових групах. Придбано спеціальні меблі.

7. Замінено 30% віконних блоків та аварійних виходів.

8. Замінено 7 вхідних дверей.

9. Придбано 8 та частково встановлено пожежні шафи.

10. Відремонтовано та оформлено три сходинкових марші.

11. Відремонтовано приміщення та обладнано радіоапаратурою дитяче радіо.

12. Відремонтовано та пофарбовано огорожу по периметру закладу.

13. Облаштовано та обладнано метеомайданчик

14. Виконано співфінансування реалізації проекту «Дитячий спортивний комплекс  «Спортляндія» із встановленням огорожі та вуличного мобільного обладнання для дітей. Окрім того, щорічно:

1.  Здійснюється повна підписка періодичних видань з питань дошкільної освіти та медичного обслуговування дітей

2.  Фінансується конкурс «Сім’я року».

3.  Проводиться контроль вихідних параметрів апаратів НЧ-терапії, гальванізації УВЧ-терапії ДП «Миколаївський науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації».

4. Фінансується міський дитячий турнір «П’ятнашки».

5. Замінюється сіль на підлозі у соляній кімнаті.

6. Здійснюється придбання канцелярських товарів, фарби для принтерів, плівки для ламінування.

Завдяки відкритості та прозорості  ЮМБФ «Родина» переважна більшість батьків розуміє, що їх дитина повинна зростати та розвиватися у сучасних умовах.  Вони бачать   результат своєї благодійної діяльності.

Шановний заступник мера Пелюх М.О.!

Сподіваємося, що вищезазначена інформація переконала Вас у тому, що далеко не у повному обсязі, не на постійні основі та не на належному рівні засновник, тобто Южноукраїська міська рада може утримувати заклади освіти міста, як про це Ви написали у «Фейсбуці».   Ми розуміємо, що заклик до батьківської громадськості у соціальній мережі, це – Ваш «крик душі», Ваша особиста думка, як жителя міста та батька. Але, дозвольте нагадати Вам, що Ви – посадова особа, яка зобов’язана діяти в межах чинного законодавства та на підставі офіційних документів, сприяти зміненню матеріально-технічної бази закладів та установ, дбати про ділові та конструктивні відносини між  жителями міста, а не «розпалювати» безпідставно вогнище ворожнечі та непорозуміння.

Разом з тим, ЮМБФ «Родина» висловлює вдячність за увагу, яка приділена міською владою роботі фонду, та запрошує керівництво міста до плідної співпраці з питань забезпечення належного та сучасного середовища для розвитку майбутнього покоління.

І наостанок, Южноукраїнський  міський благодійний фонд «Родина» приймає лише благодійні внески на добровільній основі. І жодна людина не може примусити Вас надати благодійність, якщо Ви цього не бажаєте.  

З повагою Правління та наглядова рада ЮМБФ «Родина» 

Читайте также


Рекламно-информационное агентство «Гард».

© 2018 «Гард Южноукраинск».
Все права защищены Законом Украины.

Редакция сайта «Гард Южноукраинск» может не разделять мнение и позицию авторов. Ответственность за материалы в рубрике «Блоги» несут авторы публикаций. При полном или частичном использовании материалов интернет-издания «Гард Южноукраинск» разрешатся только при условии гиперссылки на адрес материала на сайте gard.news.

Наши контакты: [email protected]
По вопросам размещения рекламы обращайтесь E-mail: [email protected]