В Вознесенске горожане подписали коллективное обращение по ситуации с бездомными собаками - Float chat 
В Вознесенске горожане подписали коллективное обращение по ситуации с бездомными собаками
16:17, 14 марта 2019
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
0

Сегодня, 14 марта, КОЛЛЕКТИВНОЕ ОБРАЩЕНИЕ по критической ситуации с бездомными собаками в Вознесенске, было подано в городской Центр админуслуг.

Обращение подписали 147 горожан и вскоре инициативная группа планирует обсудить указанные в обращении вопросы на приеме у городского головы Вознесенска Лукова В.Д., сообщает местное издание «ВознесенскОнлайн».

Приводим текст обращения в оригинале:

«Міському голові м. Вознесенськ

Лукову В.Д.

Вознесенській міській раді

мешканців м. Вознесенськ

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталію Дмитровичу!

Шановні депутати Вознесенської міської ради!

На сьогоднішній день в нашому місті постала критично важлива проблема, що набуває соціального резонансу та потребує негайного вирішення — це кількість безпритульних собак, та утримання містянами домашніх собак.

Нещодавно у Вознесенську сталася взагалі моторошна трагедія: бійцівській пес загриз на смерть молоду дівчину. Пес досі не приспаний. За різними оцінками у місті біля 500 безпритульних собак, велика частина яких не стерилізовані та мають різні інфекційні хвороби.

(http://voznesenskonline.com.ua/video-kanalu-112-sobaka-na-smert-zagriz-divchinu-u-voznesensku/).

Відповідно до статті 17 «Про захист тварин від жорстокого поводження», допускається без рішення суду умертвіння собак у разі: «за необхідності оборони від нападу тварини, якщо життя або здоров’я людей знаходиться в небезпеці». Тому просимо вжити заходи, щодо негайного умертвіння ротвейлера «Жори» по кримінальній справі № 473/792/19 (номер провадження 1-кс/473/353/2019).

Крім того, відповідно до статті 15 «Про захист тварин від жорстокого поводження», (далі закон), місцеві органи самоврядування можуть створювати притулки для утримання безпритульних тварин та фінансувати їх з різних джерел в тому числі з місцевого бюджету. Статтею 23 закону дозволено вилов безпритульних собак з метою регулювання їх чисельності.

Статтею 24 закону передбачено, що для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції собак, котів, інших безпритульних домашніх тварин органами місцевого самоврядування, можуть створюватися комунальні служби та утримуються безпритульні тварини у тимчасових карантинних майданчиках протягом двох місяців.

Враховуючи викладене пропонуємо:

Негайно створити на базі одного з комунальних підприємств міста (можливо КП «Регспод»), тимчасовий карантинний майданчик для безпритульних тварин;
Внести зміни до статуту одного з комунальних підприємств міста та покласти на нього функції забезпечення вилову, тимчасової ізоляції собак, котів, інших безпритульних домашніх тварин та утримання тимчасового карантинного майданчика;
Розглянути можливість створення постійного муніципального притулку для бездоглядних домашніх тварин. У випадку не створення постійного муніципального притулку, інформувати фізичних осіб та інші установи міста у ЗМІ про можливі запропоновані земельні ділянки, що може виділити міська рада для створення такого постійного приватного притулку;
Вживати більш дієвих заходів щодо стерилізації та вакцинації безпритульних домашніх тварин;
Провести роз’яснювальну інформаційну компанію серед містян, щодо правил утримання домашніх тварин, а саме недопустимості заведення домашніх тварин у багатоквартирних будинках без письмової згоди сусідів та вигулу собак без намордників і повідків та інше;
Направити звернення міської ради до Верховної ради України і народного депутата Лівіка О.П., щодо якнайшвидшого прийняття закону про обов’язкове чіпування всіх домашніх тварин з зазначенням їх власників, та перелік бійцівськіх собак з правилами утримання таких порід собак та вимогами до їх власників.
Інформувати громадськість міста про посади та прізвища посадових осіб міської влади, які відповідальні за нагляд над безпритульними домашніми тваринами у Вознесенську;
Інформувати громадськість про перелік місць у Вознесенську, де офіційно дозволено вигул домашніх тварин.

З повагою,

та надією на розуміння

(телефон з організаційних питань

та підписів: 0950315058, 0970916294 — Наталія)»

0

Автор публикации

не в сети 22 минуты

Автор публикации:
Татьяна Величко

не в сети 22 минуты

Автор публикации: Татьяна ВеличкоКомментарии: 15Публикации: 5755Регистрация: 16-01-2018
2
Читайте также

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.Рекламно-информационное агентство «Гард».

© 2018 «Гард Южноукраинск».
Все права защищены Законом Украины.

Редакция сайта «Гард Южноукраинск» может не разделять мнение и позицию авторов. Ответственность за материалы в рубрике «Блоги» несут авторы публикаций. При полном или частичном использовании материалов интернет-издания «Гард Южноукраинск» разрешатся только при условии гиперссылки на адрес материала на сайте gard.news.

Наши контакты: [email protected]
По вопросам размещения рекламы обращайтесь E-mail: [email protected]